KONST / Litografier / Mapp 15528137
*
nr 1552 8137
Mapp
med 3 Litografier, Lasse Åberg/Olle Frankzén/Lars Melander, bladets mått: 70x48, oramade lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 juli 2023
kl 18:27:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/7 21:29:23
1
100 kr
17/7 18:03:10
2
250 kr
17/7 18:17:22
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lars melander lasse åberg litografier mapp olle frankzén
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:51
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:08
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:28
*
Mapp
nr 1552 8137
Mapp
med 3 Litografier, Lasse Åberg/Olle Frankzén/Lars Melander, bladets mått: 70x48, oramade lösa blad
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 juli 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/7 21:29:23 | 1 | 100 kr |
17/7 18:03:10 | 2 | 250 kr |
17/7 18:17:22 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lars melander lasse åberg litografier mapp olle frankzén
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:51 -
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:08 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:28